gtag("config", "UA-۱۴۵۷۶۳۶۰۵-۱");
اجاره سوئیت در اصفهان
اجاره سوئیت در اصفهان
اجاره سوئیت در اصفهان

این نمونه اجاره سوئیت در اصفهان با متراژی در حدود ۷۵ متر مربع است که دارای امکانات عالی از جمله امکانات آشپزخانه، سرویس بهداشتی ایرانی، سرویس غذاخوری و ... می باشد. این سوئیت دارای دو اتاق خواب و یک سالن پذیرایی با مبلمان شیک و تمیز است.

برای رزرو این واحد مبله با کد Esf-۲-AR-۷۵ فرم را تکمیل نمایید. یا با شماره تماس بالای صفحه تماس حاصل نمایید


تکمیل فرم

اجاره سوئیت در اصفهان با امکانات عالی

درباره اجاره سوئیت در اصفهان با امکانات عالی

وب سایت اسکان اصفهان ، با معرفی بهترین نمونه ها برای اجاره سوئیت در اصفهان ، این امکان را به شما می دهد تا در شهر زیبای اصفهان در یکی از مناسب ترین اقامتگاه ها ساکن شوید و از بهترین و ارزان ترین آن ها استفاده کنید. اجاره سوئیت یک انتخاب مناسب برای مسافرانی است که قصد سفر خانوادگی یا کاری به اصفهان را دارند. به همین جهت سایت اسکان اصفهان ، بر آن است تا خدمات متنوعی در حوزه اسکان ارائه نماید و مفتخر است که در سفر شما همراه هست.اکنون به معرفی این واحد خواهیم پرداخت تا در صورت تمایل به مقایسه ی این نمونه با دیگر نمونه ها بپردازید. این سوئیت با متراژی در حدود ۷۵ متر مربع است که دارای امکانات عالی از جمله امکانات آشپزخانه، سرویس بهداشتی ایرانی، سرویس غذاخوری و ... می باشد. دارای دو اتاق خواب و یک سالن پذیرایی با مبلمان شیک و تمیز است. همچنین اگر مهمان داشتید می توانید به تیم پشتیبانی ۲۴ ساعته اعلام کنید تا به تعداد میهمانان اضافی رختخواب در اختیار شما قرار دهند. این سوئیت مبله در منطقه ی خواجو و در نزدیکی جاذبه های گردشگری شهر ازجمله میدان نقش جهان و سی و سه پل قرار دارد.  
وبسایت اسکان اصفهان، در زمینه ی اجاره سوئیت در اصفهان ، سوئیت اجاره در اصفهان ، سوئیت اصفهان ، سوئیت مبله اصفهان و ... به صورت گسترده فعالیت می کند و این امکان را به شما می دهد تا در شهر زیبای اصفهان در یکی از مناسب ترین واحد ساکن شوید و از بهترین و ارزان ترین سوئیت در اصفهان را برای اقامت خود استفاده نمایید.


مشخصات کلی سوئیت

 • متراژ : ۷۵ متر مربع
 • تعداد طبقات: ۲ طبقه با آسانسور 
 • تعداد اتاق خواب :۲ اتاق خواب به همراه تخت خواب 
 • ظرفیت نرمال : ۳ نفر
 • حداکثر ظرفیت : ۶ نفر
 • پارکینگ : دارد
 • حیاط: ندا

موقعیت جغرافیایی سوئیت با امکانات عالی

 • فاصله تا میدان نقش جهان: ۱ کیلومتر
 • فاصله تا سی و سه پل: ۲ کیلومتر
 • فاصله تا مراکز خرید: ۰.۵ کیلومتر
 • فاصله تا فرودگاه : ۱۵ کیلومتر
 • فاصله تا ایستگاه حمل و نقل عمومی: ۰.۵ کیلومتر

مزایای اجاره سوئیت در اصفهان

از مزایای اجاره سوئیت در اصفهان با امکانات عالی در اختیار داشتن فضای دربست و داشتن آسایش از جهت در اختیار داشتن همه وسایل مورد نیاز برای اقامت می باشد همچنین از دیگر مزایا می توان به قیمت مقرون به صرفه اجاره سوئیت در اصفهان نسبت به هزینه های رزرو هتل اشاره کرد.


قیمت اجاره سوئیت

قوانین رزرو
نکات مهم
توجه: با توجه به این موضوع که قیمت اجاره سوئیت به عوامل متعددی وابسته می باشد برای اطلاع دقیق از قیمت ها با شماره های درج شده در وب سایت اسکان اصفهان تماس حاصل نمایید تا تمامی اطلاعات مورد نیاز شما در اختیارتان قرار گیرد.
ورود حیوانات خانگی بدون هماهنگی قبلی ممنوع است.
ارائه مدرک شناسایی هنگام تحویل گرفتن سوئیت الزامی است.
گرفتن میهمانی و جشن بدون هماهنگی قبلی ممنوع می باشد.
استعمال دخانیات در فضاهای داخلی سوئیت ممنوع می باشد.
لطفا فضای سوییت اجاره ای را به صورت مرتب شده تحویل دهید.
هرگونه خسارت فیزیکی به داخل ساختمان و یا وسایل آن مستلزم جبران خسارت خواهد شد.
در صورتی که شما به هر دلیلی قادر به تحویل سوئیت مبله در ساعت مقرر نبودید ، هرچه سریع تر با تیم اسکان اصفهان این موضوع را در میان بگذارید.
رزرو سوئیت در اصفهان زمانی قطعی می شود که مبلغی به عنوان بیعانه پرداخت گردد.
در صورت درخواست لغو رزرو ، اگر قبل از دو روز مانده به موعد رزرو اطلاع داده شود، مبلغ به صورت کامل پس داده می شود، در غیر این صورت با هماهنگی صاحبخانه و بسته به شرایط مبلغی به عنوان ضرر و زیان کسر و مابقی به حساب مسافر باز گردانده می گردد.
پس از برقراری تماس با واحد پشتیبانی  ، اطلاعات کاملتری راجع به نحوه رزرو و قیمت یک شب سوئیت در اصفهان ، قیمت اجاره روزانه سوئیت در اصفهان دریافت نمایید. تیم ما برای نهایی کردن رزرو مبلغی را به عنوان ودیعه از شما دریافت می کنند و آدرس و اطلاعات دقیق را به شما ارائه می دهند. حداقل مبلغ ودیعه ، پرداخت وجهی معادل هزینه اقامت سوئیت یک شبه در اصفهان می باشد. در صورتی که  سوئیت مبله مورد نظر بنا به دلایلی قابل رزرو برای شما نباشد، تیم ما گزینه های نزدیک به سوئیت انتخابی تان را به شما عزیزان پیشنهاد می کند تا با اطمینان خاطر و خیالی آسوده سفر خود را آغاز کنید.

دیگر سوئیت ها

سوئیت یک شبه در اصفهان با امکانات عالی - 725

سوئیت یک شبه در اصفهان با امکانات عالی - ۷۲۵

اجاره آپارتمان مبله اصفهان - 406

اجاره آپارتمان مبله اصفهان در مرکز شهر - ۴۰۶

اجاره روزانه آپارتمان در اصفهان مبله و شیک - 492

اجاره روزانه آپارتمان در اصفهان مبله و شیک - ۴۹۲

قیمت اجاره سوئیت لوکس در اصفهان - 732

قیمت اجاره سوئیت لوکس در اصفهان - ۷۳۲


راهنمای انتخاب سوئیت و آپارتمان مبله در اصفهان

قوانین اجاره

قیمت اجاره سوئیت در اصفهان

نکات مهم
ورود حیوانات خانگی بدون هماهنگی قبلی ممنوع است.
ارائه مدرک شناسایی هنگام تحویل گرفتن سوئیت الزامی است. 
گرفتن میهمانی و جشن بدون هماهنگی قبلی ممنوع می باشد.
استعمال دخانیات در فضاهای داخلی سوئیت ممنوع می باشد
هرگونه خسارت فیزیکی به داخل ساختمان و یا وسایل آن مستلزم جبران خسارت خواهد شد.
در صورتی که شما به هر دلیلی قادر به تحویل خانه مبله در ساعت مقرر نبودید ، هرچه سریع تر با تیم اسکان اصفهان این موضوع را در میان بگذارید.
اجاره سوئیت در اصفهان زمانی قطعی می شود که مبلغی به عنوان بیعانه پرداخت گردد. در صورت درخواست لغو رزرو ، اگر قبل از دو روز مانده به موعد رزرو اطلاع داده شود، مبلغ به صورت کامل پس داده می شود، در غیر این صورت با هماهنگی صاحبخانه و بسته به شرایط مبلغی به عنوان ضرر و زیان کسر و مابقی به حساب مسافر باز گردانده می گردد.
توجه: با توجه به این موضوع که قیمت اجاره سوئیت در اصفهان به عوامل متعددی وابسته می باشد برای اطلاع دقیق از قیمت ها با شماره های درج شده در وب سایت اسکان اصفهان تماس حاصل نمایید تا تمامی اطلاعات مورد نیاز شما در اختیارتان قرار گیرد.
پس از برقراری تماس با واحد پشتیبانی ، اطلاعات کاملتری راجع به قیمت یک شب سوئیت در اصفهان ، قیمت اجاره روزانه سوئیت در اصفهان ونحوه اجاره دریافت نمایید. تیم ما برای نهایی کردن رزرو مبلغی را به عنوان ودیعه از شما دریافت می کنند و آدرس و اطلاعات دقیق را به شما ارائه می دهند. حداقل مبلغ ودیعه، پرداخت وجهی معادل هزینه یک شب کامل می باشد. در صورتی که سوئیت مبله موردنظر بنا به دلایلی قابل رزرو برای شما نباشد، تیم پشتیبانی گزینه های نزدیک به مورد انتخابی تان را به شما عزیزان پیشنهاد می کند تا با اطمینان خاطر و خیالی آسوده سفر خود را آغاز کنید. ما با سال ها تجربه در زمینه ی اجاره سوئیت لوکس در اصفهان ، سوئیت یک شبه در اصفهان ، اجاره سوئیت مبله روزانه اصفهان و ... همراه شما خواهند بود.
تمامی حقوق این سایت متعلق به گروه اسکان اصفهان می باشد