gtag("config", "UA-۱۴۵۷۶۳۶۰۵-۱");
اجاره سوئیت ارزان در اصفهان روزانه
اجاره سوئیت ارزان در اصفهان روزانه
اجاره سوئیت ارزان در اصفهان روزانه

این یک نمونه برای اجاره سوئیت ارزان در اصفهان با امکانات اولیه جهت اقامت شما است. شما می توانید این سوئیت مبله را به صورت روزانه، هفتگی و ماهانه اجاره نمایید.

برای رزرو این واحد مبله با کد Esf-۴۲-AR-۹۰ فرم را تکمیل نمایید. یا با شماره تماس بالای صفحه تماس حاصل نمایید


تکمیل فرم

اجاره سوئیت ارزان در اصفهان روزانه

درباره اجاره سوئیت ارزان در اصفهان روزانه

بی نهایت خرسندیم که برای اجاره سوئیت ارزان در اصفهان روزانه همواره در کنار شما مسافران گرامی هستیم. در وب سایت اسکان اصفهان ، افتخار داریم که محیطی آرام با ارزانترین قیمت ، بالاترین کیفیت و مناسب ترین امکانات را در تمام نقاط شهر اصفهان به شما مسافران عزیز و گرامی ارائه دهیم تا سفری خاطره انگیز برای شما رقم بزنیم اکنون به معرفی این سوئیت مبله خواهیم پرداخت . این سوئیت با متراژی در حدود ۹۰ متر مربع است که دارای آشپزخانه، سرویس بهداشتی ایرانی، سرویس غذاخوری ، مبلمان ، تلویزیون ، سیستم گرمایشی بخاری و سیستم سرمایشی کولر اشاره می باشد و در محله ای خوب در حوالی میدان قدس در شهر اصفهان قرار دارد. این سوئیت دارای یک اتاق خواب بزرگ نورگیر که در آن خواب ها یک تخت دونفره در نظر گرفته شده است می باشد. همچنین به تعداد میهمانان اضافی پتو و رختخواب برای شما قرار داده می شود. برای آشپزی و پخت و پز اجاق و ظروف مناسب در آشپزخانه تدارک داده شده است.
وبسایت اسکان اصفهان، در زمینه یاجاره سوئیت در اصفهان ، سوئیت اجاره در اصفهان ، اجاره سوئیت مبله در اصفهان ، سوئیت ارزان در اصفهان، کرایه سوئیت در اصفهان و ... به صورت گسترده فعالیت می کند و این امکان را به شما می دهد تا به رزرو سوئیت در اصفهان بپردازید و در یکی از مناسب ترین سوئیت ها ساکن شوید و از بهترین و ارزان ترینسوئیت در اصفهان ، برای اقامت خود استفاده نمایید. 

اجاره سوئیت در اصفهان

مشخصات کلی سوئیت:

 • مساحت : ۹۰ متر مربع
 • تعداد طبقات: ۷ طبقه با آسانسور
 • تعداد اتاق خواب : ۱ اتاق خواب به همراه تخت خواب 
 • ظرفیت نرمال : ۶ نفر
 • حداکثر ظرفیت : ۷ نفر
 • پارکینگ : دارد
 • حیاط: ندا
موقعیت جغرافیایی ملک:
 • فاصله تا میدان نقش جهان: ۳ کیلومتر
 • فاصله تا سی و سه پل: ۵ کیلومتر
 • فاصله تا مراکز خرید: ۱ کیلومتر
 • فاصله تا فرودگاه : ۱۶.۵ کیلومتر
 • فاصله تا ایستگاه حمل و نقل عمومی: ۰.۳ کیلومتر

مزایای اجاره سوئیت در اصفهان

 • در اختیار داشتن فضای دربست جهت اقامت
 • آسایش از جهت در اختیار داشتن همه وسایل مورد نیاز برای اقامت
 • قیمت مقرون به صرفه نسبت به هتل

تجهیزات و امکانات:
میز ناهارخوری
مبلمان
وای فای
کولر
تلویزیون
تخت خواب

سرویس ایرانی
سرویس فرنگی
حمام
ظروف پذیرایی
اجاق گاز
یخچال

قیمت اجاره سوئیت

قوانین رزرو
نکات مهم
توجه: با توجه به این موضوع که قیمت اجاره سوئیت به عوامل متعددی وابسته می باشد برای اطلاع دقیق از قیمت ها با شماره های درج شده در وب سایت اسکان اصفهان تماس حاصل نمایید تا تمامی اطلاعات مورد نیاز شما در اختیارتان قرار گیرد.
ورود حیوانات خانگی بدون هماهنگی قبلی ممنوع است.
ارائه مدرک شناسایی هنگام تحویل گرفتن سوئیت الزامی است.
گرفتن میهمانی و جشن بدون هماهنگی قبلی ممنوع می باشد.
استعمال دخانیات در فضاهای داخلی سوئیت ممنوع می باشد.
لطفا فضای سوییت اجاره ای را به صورت مرتب شده تحویل دهید.
هرگونه خسارت فیزیکی به داخل ساختمان و یا وسایل آن مستلزم جبران خسارت خواهد شد.
در صورتی که شما به هر دلیلی قادر به تحویل سوئیت مبله در ساعت مقرر نبودید ، هرچه سریع تر با تیم اسکان اصفهان این موضوع را در میان بگذارید.
رزرو سوئیت در اصفهان زمانی قطعی می شود که مبلغی به عنوان بیعانه پرداخت گردد.
در صورت درخواست لغو رزرو ، اگر قبل از دو روز مانده به موعد رزرو اطلاع داده شود، مبلغ به صورت کامل پس داده می شود، در غیر این صورت با هماهنگی صاحبخانه و بسته به شرایط مبلغی به عنوان ضرر و زیان کسر و مابقی به حساب مسافر باز گردانده می گردد.
پس از برقراری تماس با واحد پشتیبانی  ، اطلاعات کاملتری راجع به نحوه رزرو و قیمت یک شب سوئیت در اصفهان ، قیمت اجاره روزانه سوئیت در اصفهان دریافت نمایید. تیم ما برای نهایی کردن رزرو مبلغی را به عنوان ودیعه از شما دریافت می کنند و آدرس و اطلاعات دقیق را به شما ارائه می دهند. حداقل مبلغ ودیعه ، پرداخت وجهی معادل هزینه اقامت سوئیت یک شبه در اصفهان می باشد. در صورتی که  سوئیت مبله مورد نظر بنا به دلایلی قابل رزرو برای شما نباشد، تیم ما گزینه های نزدیک به سوئیت انتخابی تان را به شما عزیزان پیشنهاد می کند تا با اطمینان خاطر و خیالی آسوده سفر خود را آغاز کنید.

دیگر سوئیت ها

سوییت اجاره ای اصفهان - 482

سوییت اجاره ای اصفهان - ۴۸۲

کرایه سوئیت در اصفهان برای چند روز - 749

کرایه سوئیت در اصفهان برای چند روز - ۷۴۹

اجاره آپارتمان مبله اصفهان مناسب تعطیلات - 416

اجاره آپارتمان مبله اصفهان مناسب تعطیلات - ۴۱۶

قیمت اجاره آپارتمان مبله در اصفهان با امکانات - 485

قیمت اجاره آپارتمان مبله در اصفهان با امکانات - ۴۸۵


راهنمای انتخاب سوئیت و آپارتمان مبله در اصفهان

توضیحات تکمیلی درباره اجاره سوئیت در اصفهان

قیمت اجاره سوئیت در اصفهان

قوانین اجاره سوئیت در اسکان اصفهان

نکات مهم درباره اجاره سوئیت در اصفهان

توجه: با توجه به این موضوع که قیمت اجاره سوئیت در اصفهان به عوامل متعددی وابسته می باشد برای اطلاع دقیق از قیمت ها با شماره های درج شده در وب سایت اسکان اصفهان تماس حاصل نمایید تا تمامی اطلاعات مورد نیاز شما درباره ی سوئیت اصفهان در اختیارتان قرار گیرد. تخصص ما اجاره سوئیت مبله در اصفهان برای کوتاه مدت است.
ورود حیوانات خانگی بدون هماهنگی قبلی ممنوع است.
ارائه مدرک شناسایی هنگام تحویل گرفتن سوئیت الزامی است. 
گرفتن میهمانی و جشن بدون هماهنگی قبلی ممنوع می باشد.
استعمال دخانیات در فضاهای داخلی سوئیت ممنوع می باشد
هرگونه خسارت فیزیکی به داخل ساختمان و یا وسایل آن مستلزم جبران خسارت خواهد شد.
در صورتی که شما به هر دلیلی قادر به تحویل خانه مبله در ساعت مقرر نبودید ، هرچه سریع تر با تیم اسکان اصفهان این موضوع را در میان بگذارید.
اجاره سوئیت در اصفهان زمانی قطعی می شود که مبلغی به عنوان بیعانه پرداخت گردد.
در صورت درخواست لغو رزرو ، اگر قبل از دو روز مانده به موعد رزرو اطلاع داده شود، مبلغ به صورت کامل پس داده می شود، در غیر این صورت با هماهنگی صاحبخانه و بسته به شرایط مبلغی به عنوان ضرر و زیان کسر و مابقی به حساب مسافر باز گردانده می گردد.
پس از برقراری تماس با واحد پشتیبانی تیم اسکان اصفهان ، اطلاعات کاملتری راجع به قیمت یک شب سوئیت در اصفهان ، قیمت اجاره روزانه سوئیت در اصفهان ونحوه اجاره سوئیت اصفهان دریافت نمایید.تیم ما برای نهایی کردن رزرو سوئیت مبله مبلغی را به عنوان ودیعه از شما دریافت می کنند و آدرس و اطلاعات دقیق را به شما ارائه می دهند.حداقل مبلغ ودیعه برای رزرو سوئیت مبله ، پرداخت وجهی معادل هزینه یک شب کامل می باشد.در صورتی که سوئیت مبله موردنظر بنا به دلایلی قابل رزرو برای شما نباشد، تیم اسکان اصفهان گزینه های نزدیک به سوئیت انتخابی تان را به شما عزیزان پیشنهاد می کند تا با اطمینان خاطر و خیالی آسوده از رزرو سوئیت اصفهان سفر خود را آغاز کنید. تیم اسکان اصفهان با سال ها تجربه در زمینه ی اجاره سوییت در اصفهان ، اجاره سوئیت لوکس در اصفهان ، سوئیت یک شبه در اصفهان ، اجاره سوئیت مبله روزانه اصفهان و ... همراه شما خواهند بود تا شما پس از اطلاع از قیمت سوئیت در اصفهان بهترین سوئیت در اصفهان را در مدت اقامت کوتاه خود در اصفهان رزرو نمایید.
تمامی حقوق این سایت متعلق به گروه اسکان اصفهان می باشد