اسکان اصفهان
اسکان اصفهان
اسکان اصفهان

یکی از واحد های مبله طبقه دوم از آپارتمان ۴ طبقه است که دارای امکانات کافی برای زندگی کوتاه مدت است. سالن مبله شده یکی از مهم ترین ویژگی این آپارتمان شیک به حساب می آید.

برای رزرو این واحد مبله با کد Esf-۱۳۷-AR-۱۳۰ فرم را تکمیل نمایید. یا با شماره تماس بالای صفحه تماس حاصل نمایید


تکمیل فرم

آپارتمان مبله در اصفهان فول امکانات

درباره آپارتمان

برای اجاره آپارتمان مبله در اصفهان لازم نیست به دنبال آپارتمان در شهر خودتان را خسته کنید. تنها کافی است برای پیدا کردن بهترین آپارتمان ها سری به وب سایت اسکان اصفهان بزنید تا همه چیز برای شما محیا شود. این آپارتمان مبله که مشاهده می کنید یکی از واحد های طبقه دوم از آپارتمان ۴ طبقه است که دارای امکانات کافی برای زندگی کوتاه مدت است. سالن مبله شده یکی از مهم ترین ویژگی این آپارتمان شیک به حساب می آید. از دیگر ویژگی های این آپارتمان باید به آشپرخانه با امکانات پخت و پز کافی و یخچال و گاز و سماور و ... اشاره کرد. همچنین دو اتاق خواب با تخت دونفره دلواز و بسیار شیک و تمیز، سالن مبله دارای تلویزیون و ساعت و کلیه امکانات رفاهی دیگر . در کل باید گفت همه چیز برای یک اقامت کوتاه مدت و در کمال آزامش محیا شده است. اگر به دنبال رزرو اجاره آپارتمان مبله در اصفهان هستید دیگر به خود زحمت ندهید. با تماس با پشتیبانی اسکان اصفهان بهترین پیشنهادات به شما اعلام خواهد شد تا هر کدام که مد نظر شماست رزرو شود. در این سایت مانند این آپارتمان که معرفی شد بسیار آپارتمان مبله برای پیشنهاد به شما وجود دارد که برای اجاره آپارتمان مبله مورد نظر هیچ محدودیتی وجود نداشته باشد.
وب سایت اسکان اصفهان برای راحتی شما مسافرین گرامی، انواع آپارتمان مبله در اصفهان را در سایت تخصصی خود جمع آوری نموده است تارزرو آپارتمان مبله اصفهانبه راحتی برای یک روز تا چند روز امکانپذیر باشد و در صورت تمایل شما به اقامت بیشتر کارشناسان ما مدت اجاره را برای شما عزیزان تمدید خواهند نمود. وب سایت اسکان اصفهان در زمینه ی اجاره روزانه آپارتمان در اصفهان ، اجاره روزانه آپارتمان مبله در اصفهان ، اجاره آپارتمان مبله اصفهان  و ... به صورت گسترده فعالیت می کند و این امکان را به شما می دهد تا در شهر زیبای اصفهان در یکی از مناسب ترین خانه ها ساکن شوید و از بهترین و ارزان ترین آپارتمان مبله در اصفهان استفاده کنید. 


آپارتمان مبله در اصفهان

مشخصات کلی آپارتمان مبله

  • متراژ زمین آپارتمان مبله: ۱۳۰ متر مربع
  • طبقه آپارتمان مورد اجاره: ۲
  • تعداد طبقات کلی : ۴
  • تعداد اتاق:۲ اتاق خواب به همراه سالن پذیرایی
  • ظرفیت نرمال آپارتمان مبله: ۷ ن

موقعیت جغرافیایی آپارتمان مبله

فاصله تا میدان نقش جهان: ۳ کیلومتر
فاصله تا سی و سه پل: ۱ کیلومتر
فاصله تا مراکز خرید: ۲.۵ کیلومتر
فاصله تا فرودگاه : ۱۵ کیلومتر
فاصله تا ایستگاه حمل و نقل عمومی: ۰.۵ کیلومتر

امکانات و تجهیزات آپارتمان مبله در اصفهان

یخچال
اجاق گاز
ظروف پذیرایی
مبلمان
تلویزیون
تخت خواب

سرویس فرنگی
حمام
سرویس ایرانی
پارکینگ
وای فای
کولر

قوانین و مقررات اجاره آپارتمان در اصفهان

لیست قیمت آپارتمان مبله در اصفهان

تحویل آپارتمان در ساعت مقرر .در صورت نیاز به مدت اقامت بیشتر  هرچه سریع تر با تیم اسکان اصفهان این موضوع را در میان بگذارید.
تحویل امکانات به صورت سالم. هرگونه خسارت فیزیکی به داخل ساختمان و یا وسایل آن مستلزم جبران خسارت خواهد شد
استعمال دخانیات در فضاهای داخلی و ورود حیوانات خانگی ممنوع است
ارائه مدرک شناسایی هنگام تحویل گرفتن آپارتمان مبله الزامی است .
گرفتن میهمانی و جشن بدون هماهنگی ممنوع می باشد.
اجاره آپارتمان مبله اصفهان زمانی قطعی می شود که مبلغی به عنوان بیعانه پرداخت گردد. در صورت درخواست لغو رزرو ، اگر قبل از دو روز مانده به موعد رزرو اطلاع داده شود، مبلغ به صورت کامل پس داده می شود، در غیر این صورت با هماهنگی صاحبخانه و بسته به شرایط مبلغی به عنوان ضرر و زیان کسر و مابقی به حساب مسافر باز گردانده می گردد.
توجه: با توجه به این موضوع که قیمت اجاره آپارتمان مبله در اصفهان به عوامل متعددی وابسته می باشد برای اطلاع دقیق از قیمت ها با شماره های درج شده در وب سایت اسکان اصفهان تماس حاصل نمایید تا تمامی اطلاعات مورد نیاز شما در اختیارتان قرار گیرد.

نکات مهم اجاره آپارتمان مبله در اصفهان

تیم ما برای نهایی کردن رزرو آپارتمان مبله اصفهان ، مبلغی را به عنوان ودیعه از شما دریافت نموده و آدرس و اطلاعات دقیق را به شما ارائه می دهند.
حداقل مبلغ ودیعه برای رزرو آپارتمان ، پرداخت وجهی معادل هزینه یک شب کامل می باشد. 

اسکان اصفهان

مزایای اجاره آپاتمان مبله در اصفهان

  • قیمت مقرون به صرفه نسبت به هتل
  • در اختیار داشتن فضای دربست جهت اقامت
  • آسایش از جهت در اختیار داشتن همه وسایل مورد نیاز برای اقامت

دیگر آپارتمان ها

تمامی حقوق این سایت متعلق به گروه اسکان اصفهان می باشد