اسکان اصفهان
اسکان اصفهان

برای اجاره خانه در اصفهان برای عید به صورت روزانه گزینه های بسیاری پیش روی شماست. خانه مبله واقع در خیابان حکیم یکی از بهترین گزینه هاست. این خیابان به یکی از بزرگترین آثار باستانی اصفهان (میدان نقش جهان ) منتهی می شود. همچنین این خانه با داشتن امکانات رفاهی متعدد اقامت به یاد ماندنی را برای شما در این شهر زیبا رقم میزند.

برای رزرو این واحد مبله با کد Esf-۲۱۰-AR-۸۰ فرم را تکمیل نمایید. یا با شماره تماس بالای صفحه تماس حاصل نمایید


تکمیل فرم

اجاره خانه در اصفهان برای عید به صورت روزانه

اجاره خانه در اصفهان برای عید به صورت روزانه با قیمت مناسب

تیم اسکان اصفهان ، با آگاهی از یکی از مهمترین دغدغه های مسافرین جهت یافتن اجاره خانه در اصفهان برای عید به صورت روزانه با قیمت مناسب ، اقدام به فراهم آوردن شرایطی مطلوب نموده است تا همه ی عزیزانی که قصد سفر کوتاه مدت به این شهر زیبا را دارند حتی پیش از آغاز سفر خود ، بهترین انتخاب را جهت اقامتشان انجام دهند.
تیم اسکان اصفهان ، با آگاهی از یکی از مهمترین دغدغه های مسافرین جهت یافتن و اجاره خانه در اصفهان، اطلاع از شرایط اجاره خانه در اصفهان برای عید به صورت روزانه با قیمت مناسب و امکانات مناسب ، اقدام به فراهم آوردن شرایطی مطلوب نموده است تا همه ی عزیزانی که قصد سفر کوتاه مدت به اصفهان را دارند حتی پیش از آغاز سفر خود ، بهترین انتخاب را جهت اقامت و اجاره خانه در اصفهان برای عید کوتاه مدت انجام دهند. خانه مبله ای که در اینجا به معرفی آن می پردازیم یکی از مناسب ترین نمونه های خانه اجاره ای در اصفهان می باشد.برای اجاره خانه در اصفهان برای عید گزینه های بسیاری پیش روی شماست. خانه مبله واقع در خیابان حکیم یکی از بهترین گزینه هاست. این خیابان به یکی از بزرگترین آثار باستانی اصفهان (میدان نقش جهان ) منتهی می شود. همچنین این خانه با داشتن امکانات رفاهی متعدد اقامت به یاد ماندنی را برای شما در این شهر زیبا رقم میزند.
وب سایت اسکان اصفهان
، در زمینه ی اجاره خانه روزانه در اصفهان ، خانه اجاره ای روزانه در اصفهان، اجاره خانه مبله اصفهان ، اجاره خانه در اصفهان برای مسافران ، اجاره خانه در اصفهان برای عید، خانه اجاره ای روزانه در اصفهان نزدیک سی وسه پل و ... به صورت گسترده فعالیت می کند و این امکان را به شما می دهد تا در شهر زیبای اصفهان در یکی از مناسب ترین واحد ها ساکن شوید .


مشخصات ملک:


آسانسور: دارد
متراژ مبله: ۷۰
ظرفیت:۷
۲ اتاق خواب
پارکینگ: دارد

امکانات و تجهیزات اجاره خانه در اصفهان برای عید کوتاه مدت

حمام
سرویس فرنگی
ظروف آشپزی
تلویزیون
ظروف پذیرایی
یخچال

اجاق گاز
مبلمان
کولر
لباسشویی
تخت خواب
گرمایشی

موقعیت جغرافیایی اجاره خانه در اصفهان برای عید کوتاه مدت

فاصله تا میدان نقش جهان:۲ کیلومتر
فاصله تا سی و سه پل: ۷ کیلومتر
فاصله تا مراکز خرید: ۲ کیلومتر
فاصله تا فرودگاه : ۴۵ کیلومتر
فاصله تا ایستگاه حمل و نقل عمومی: ۳ کیلومتر

اجاره خانه در اصفهان برای عید کوتاه مدت

لیست قیمت اجاره خانه مبله در اصفهان

ایام هفته: برای اطلاع از قیمت ها تماس حاصل نمایید.
ایام تعطیل: برای اطلاع از قیمت ها تماس حاصل نمایید.
اجاره ماهانه: برای اطلاع از قیمت ها تماس حاصل نمایید.
با توجه به این موضوع که قیمت اجاره خانه در اصفهان ، به عوامل متعددی وابسته می باشد برای اطلاع دقیق از قیمت ها کافیست با شماره های درج شده در سایت اسکان اصفهان تماس حاصل فرمایید.

قوانین و مقررات رزرو

نکات مهم رزرو خانه در اصفهان

رعایت اخلاق اجتماعی طی مدت اجاره خانه مبله در اصفهانالزامی است 
تحویل خانه در ساعت مقرر . در صورتی که شما به هر دلیلی قادر به تحویل خانه مبله در ساعت مقرر نبودید ، هرچه سریع تر با تیم اسکان اصفهان این موضوع را در میان بگذارید.
ارائه مدرک شناسایی هنگام تحویل گرفتن خانه اجاره ای ، الزامی است
ورود حیوانات خانگی و گرفتن میهمانی و جشن بدون هماهنگی قبلی ممنوع می باشد.
تحویل امکانات به صورت سالم. هرگونه خسارت فیزیکی به داخل ساختمان و یا وسایل آن مستلزم جبران خسارت خواهد شد.
رزرو زمانی قطعی می شود که مبلغی به عنوان بیعانه پرداخت گردد. در صورت درخواست لغو رزرو ، اگر قبل از دو روز مانده به موعد رزرو اطلاع داده شود، مبلغ به صورت کامل پس داده می شود، در غیر این صورت با هماهنگی صاحبخانه و بسته به شرایط مبلغی به عنوان ضرر و زیان کسر و مابقی به حساب مسافر باز گردانده می گردد.
پس از برقراری تماس از طریق شماره های درج شده در سایت با واحد پشتیبانی تیم اسکان اصفهان ، اطلاعات کاملتری راجع به قیمت و نحوه اجاره روزانه خانه در اصفهان
دریافت نمایید.
تیم ما برای نهایی کردن رزرو خانه مبله ، مبلغی را به عنوان ودیعه از شما دریافت نموده و آدرس و اطلاعات دقیق را به شما ارائه می دهند. حداقل مبلغ ودیعه برای خانه اجاره ای روزانه در اصفهان ، پرداخت وجهی معادل هزینه یک شب کامل می باشد.
در صورتی که خانه یا موردنظرتان قابل رزرو برای شما نباشد، تیم اسکان اصفهان گزینه های نزدیک به خانه انتخابی تان را به شما عزیزان پیشنهاد می کند تا با اطمینان خاطر و خیالی آسوده سفر خود را آغاز کنید.

دیگر خانه ها

تمامی حقوق این سایت متعلق به گروه اسکان اصفهان می باشد