اجاره اتاق در اصفهان به صورت روزانه
اجاره اتاق در اصفهان به صورت روزانه
اجاره اتاق در اصفهان به صورت روزانه

جهت رزرو و اجاره اتاق در اصفهان به صورت روزانه ، با مساخت ۶۵ متر مربع ، همراه با ۱ اتاق خواب با ظرفیت ۲ نفر که در خیابان طیب بنا شده است می توانید از اسکان اصفهان کمک بگیرید.جهت رزرو این اتاق درخواست خود را ثبت نمایید.

برای رزرو این واحد مبله با کد فرم را تکمیل نمایید. یا با شماره تماس بالای صفحه تماس حاصل نمایید


تکمیل فرم

اجاره اتاق در اصفهان به صورت روزانه

اجاره اتاق در اصفهان

این اتاق واقع در خیابان طیب یکی از نزدیک اتاق هایی می باشد که با دسترسی بالایی به سایر مراکز خرید ، ورزشگاه ، ساختمان پزشکان و مکان های تاریخی ساخته شده است. این اتاق دارای حمام و دستشویی، تخت خواب دو نفره همراه با پتو و تشت خواب و تلویزیون می باشد که با توجه به امکاناتی که برخوردار است ،قیمت مناسبی را نیز دارا می باشد. جهت اجاره اتاق در اصفهان به صورت روزانه ، هفتگی و ماهانه می توانید با اسمان اصفهان در تماس باشید.
وبسایت اسکان اصفهان ، در زمینه ی اجاره اتاق اصفهان، اجاره اتاق مبله در اصفهان  ، اجاره اتاق روزانه در اصفهان ، اجاره اتاق ارزان در اصفهان ، اجاره اتاق یک روزه در اصفهان و ... به صورت گسترده فعالیت می کند و این امکان را به شما می دهد تا در شهر زیبای اصفهان در یکی از مناسب ترین اتاق ها ساکن شوید و از بهترین و ارزان ترین اتاق های مبله در اصفهان را برای اقامت خود استفاده نمایید.

مشخصات کلی اتاق مبله در اصفهان

متراژ : ۷۵ متر مربع
تعداد اتاق خواب : ۱ اتاق خواب به همراه تخت خواب
ظرفیت نرمال : ۲ نفر
حداکثر ظرفیت : ۳ نفر

امکانات و تجهیزات
تلویزیون
اتو
سرمایشی
گرمایشی
تخت خواب
پتوی اضافی

میز ناهارخوری
یخچال
ظروف آشپزی
حمام
سرویس
اجاق گاز
اجاره سوئیت لوکس در اصفهان - 682

اجاره سوئیت لوکس در اصفهان با موقعیت عالی - ۶۸۲

اجاره روزانه منزل مبله در اصفهان - 513

اجاره منزل مبله در اصفهان بصورت روزانه - ۵۱۳

آپارتمان مبله در اصفهان در مرکز شهر - 756

آپارتمان مبله در اصفهان در مرکز شهر - ۷۵۶

قیمت یک شب سوئیت در اصفهان 75 متری - 695

قیمت یک شب سوئیت در اصفهان ۷۵ متری - ۶۹۵


قوانین اجاره اتاق مبله در اسکان اصفهان

لیست قیمت اجاره اتاق مبله در اصفهان

ورود حیوانات خانگی و گرفتن مراسم بدون هماهنگی قبلی ممنوع است.
رائه مدرک شناسایی هنگام تحویل گرفتن اتاق الزامی است.
استعمال دخانیات در فضاهای داخلی اتاق ممنوع می باشد.
هرگونه خسارت فیزیکی به داخل ساختمان و یا وسایل آن مستلزم جبران خسارت خواهد شد.
در صورتی که شما به هر دلیلی قادر به تحویل اتاق در ساعت مقرر نبودید ، هرچه سریع تر با تیم اسکان اصفهان این موضوع را در میان بگذارید.
اجاره اتاق مبله در اصفهان
زمانی قطعی می شود که مبلغی به عنوان بیعانه پرداخت گردد.
در صورت درخواست لغو رزرو ، اگر قبل از دو روز مانده به موعد رزرو اطلاع داده شود، مبلغ به صورت کامل پس داده می شود، در غیر این صورت با هماهنگی صاحبخانه و بسته به شرایط مبلغی به عنوان ضرر و زیان کسر و مابقی به حساب مسافر باز گردانده می گردد.
توجه: با توجه به این موضوع که قیمت اجاره اتاق در اصفهان به عوامل متعددی وابسته می باشد برای اطلاع دقیق از قیمت ها با شماره های درج شده در وب سایت اسکان اصفهان تماس حاصل نمایید تا تمامی اطلاعات مورد نیاز شما درباره ی اتاق اصفهان در اختیارتان قرار گیرد. تخصص ما اجاره روزانه اتاق در اصفهان است.

توضیحات تکمیلی درباره اجاره سوئیت در اصفهان

قیمت اجاره سوئیت در اصفهان

قوانین اجاره سوئیت در اسکان اصفهان

نکات مهم درباره اجاره سوئیت در اصفهان

توجه: با توجه به این موضوع که قیمت اجاره سوئیت در اصفهان به عوامل متعددی وابسته می باشد برای اطلاع دقیق از قیمت ها با شماره های درج شده در وب سایت اسکان اصفهان تماس حاصل نمایید تا تمامی اطلاعات مورد نیاز شما درباره ی سوئیت اصفهان در اختیارتان قرار گیرد. تخصص ما اجاره سوئیت مبله در اصفهان برای کوتاه مدت است.
ورود حیوانات خانگی بدون هماهنگی قبلی ممنوع است.
ارائه مدرک شناسایی هنگام تحویل گرفتن سوئیت الزامی است. 
گرفتن میهمانی و جشن بدون هماهنگی قبلی ممنوع می باشد.
استعمال دخانیات در فضاهای داخلی سوئیت ممنوع می باشد
هرگونه خسارت فیزیکی به داخل ساختمان و یا وسایل آن مستلزم جبران خسارت خواهد شد.
در صورتی که شما به هر دلیلی قادر به تحویل خانه مبله در ساعت مقرر نبودید ، هرچه سریع تر با تیم اسکان اصفهان این موضوع را در میان بگذارید.
اجاره سوئیت در اصفهان زمانی قطعی می شود که مبلغی به عنوان بیعانه پرداخت گردد.
در صورت درخواست لغو رزرو ، اگر قبل از دو روز مانده به موعد رزرو اطلاع داده شود، مبلغ به صورت کامل پس داده می شود، در غیر این صورت با هماهنگی صاحبخانه و بسته به شرایط مبلغی به عنوان ضرر و زیان کسر و مابقی به حساب مسافر باز گردانده می گردد.
پس از برقراری تماس با واحد پشتیبانی تیم اسکان اصفهان ، اطلاعات کاملتری راجع به قیمت یک شب سوئیت در اصفهان ، قیمت اجاره روزانه سوئیت در اصفهان ونحوه اجاره سوئیت اصفهان دریافت نمایید.تیم ما برای نهایی کردن رزرو سوئیت مبله مبلغی را به عنوان ودیعه از شما دریافت می کنند و آدرس و اطلاعات دقیق را به شما ارائه می دهند.حداقل مبلغ ودیعه برای رزرو سوئیت مبله ، پرداخت وجهی معادل هزینه یک شب کامل می باشد.در صورتی که سوئیت مبله موردنظر بنا به دلایلی قابل رزرو برای شما نباشد، تیم اسکان اصفهان گزینه های نزدیک به سوئیت انتخابی تان را به شما عزیزان پیشنهاد می کند تا با اطمینان خاطر و خیالی آسوده از رزرو سوئیت اصفهان سفر خود را آغاز کنید. تیم اسکان اصفهان با سال ها تجربه در زمینه ی اجاره سوییت در اصفهان ، اجاره سوئیت لوکس در اصفهان ، سوئیت یک شبه در اصفهان ، اجاره سوئیت مبله روزانه اصفهان و ... همراه شما خواهند بود تا شما پس از اطلاع از قیمت سوئیت در اصفهان بهترین سوئیت در اصفهان را در مدت اقامت کوتاه خود در اصفهان رزرو نمایید.

اتاق های دیگر

رزرو سوئیت در اصفهان - 469

رزرو سوئیت در اصفهان برای مسافر - ۴۶۹

سوییت اجاره ای اصفهان روزانه - 484

سوییت اجاره ای اصفهان روزانه - ۴۸۴

قیمت اجاره سوئیت لوکس در اصفهان - 732

قیمت اجاره سوئیت لوکس در اصفهان - ۷۳۲

سوئیت یک شبه در اصفهان با پارکینگ - 719

سوئیت یک شبه در اصفهان با پارکینگ - ۷۱۹


تمامی حقوق این سایت متعلق به گروه اسکان اصفهان می باشد